1С:КОНСАЛТИНГ - КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ

1С:КОНСАЛТИНГ - КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ

Підвищення ефективності управління неможливе без системного вирішення актуальних завдань конкретного підприємства. Автоматизація підприємства одночасно з удосконаленням управління в різних областях його діяльності дозволяє компанії досягти максимального ефекту. Саме комплексний підхід до системи управління реалізується партнерами мережі 1С:Консалтинг.

Мережа партнерів 1С:Консалтинг, що складається з провідних впроваджувальних компаній-партнерів і провідних консалтингових компаній, виконує комплексні проекти в галузі управління, бухгалтерського обліку і оподаткування в сукупності з послугами по автоматизації управлінських та облікових завдань на базі системи програм "1С:Підприємство 8".


Основні завдання напрямку 1С:Консалтинг:

  1. Надання клієнтам консалтингових послуг в області вдосконалення системи управління та подальшої автоматизації, що здійснюється єдиною командою спеціалістів.
  2. Підвищення якості впровадження управлінських програмних продуктів системи "1С:Підприємство 8" шляхом комплексного підходу до автоматизації підприємства із застосуванням інструментів управлінського та бухгалтерського консалтингу.
  3. Підтримка, розвиток і просування сучасних технологій і інструментів в області управлінського, бухгалтерського та податкового консалтингу.
  4. Розвиток технологій ефективного управління проектами автоматизації.
  5. Формування кваліфікованої мережі партнерів, що володіють знаннями і досвідом вирішення управлінських завдань із застосуванням можливостей програмних продуктів системи "1С:Підприємство 8".

Партнери 1С:Консалтинг працюють під єдиною маркою "1С:Консалтинг" і мають в своєму складі сертифікованих консультантів, які здатні в повному обсязі поставити облік, планування та управління на консультованому підприємстві, максимально ефективно використовувати інформаційну систему для автоматизації системи управління компанією, інтегрувати її в загальну структуру бізнесу, навчити користувачів роботі з системою.

Якість впровадження програмних продуктів, орієнтованих на автоматизацію завдань управління, знаходиться в прямій залежності від грамотного управління проектною діяльністю. Партнери - учасники мережі 1С:Консалтинг використовують інструменти проектного управління та мають в своєму штаті сертифікованих спеціалістів в галузі управління проектами.

Ми з партнерами докладаємо спільні зусилля для постійного підвищення якості обслуговування користувачів. Учасники мережі 1С:Консалтинг застосовують в своїй практиці технології робіт відповідно до стандарту якості ISO 9001:2008 й багато компаній мають сертифікати міжнародного зразка.